Rüyada Okula Gitmek Görmek

Rüyada okula gitmek görmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınmayacağına, zorlukların aşılacağına, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, rüyayı gören kişinin sorunlarından kurtulacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşının başka okula gittiğini görmek sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, büyük kazanç elde edeceğine, riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine yorulur.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının okula gittiğini görmek hikmet sahibi olacağına, büyük başarılar kazanılacağına, hayatının kolaylaşacağına, zorluklarını aşacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, hayatında bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına yorulur.

Rüyada bebeğin okula gittiğini görmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, şansının kendinden yana olacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, bereket ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Rüya ilmine göre Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, sevinç ve mutluluğa, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada çocuğunun okula gittiğini görmek kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, maddi gücünün katlanacağına, sağlığının yerinde olacağına işarettir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, bol rızık sahibi olunacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine yorumlanır.

Rüyada eşinin okula gittiğini görmek sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, her konuda şansın yaver gideceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, başarıların çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, aile büyüklerinden hayattakiler için iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, kazancın artacağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada kardeşini okula giderken görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, elindeki yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına, maddi olanakların artacağına, memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızının okula gittiğini görmek helal rızka kavuşacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, hayallere kavuşulacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, gelişim içine girileceğine delalettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, başarılarının takdir edileceğine, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oğlumun okula gittiğini görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, şifa göreceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, çok büyük yenilikler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada öğretmenin okuldan gittiğini görmek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, kaderin nihayet yüzüne güleceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına rivayet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, isteklerine kavuşacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, zorlukları teker teker aşacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada polis okuluna gittiğini görmek çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yağmur

Üniversitemdeki okuluma giderken birkaç servis yolda kaldı. Mikrofonlu bir ekip vardı. Bana soru sorduklarında cümleye başlayıp bir iki kelime ettim mikrofonu geri çekti. Okula gidilmedi. Her şey orada kaldı.

Semih

Gündüz niyetine kendimi İlk okul öğrencisi olarak gördüm. İlkokula gidiyormuşum fakat boy pos olarak bugünkü halim. İlk okul öğretmenim sulu boya ağaç resmi yapın diyor. 7 tane üst üste sulu boya resim kağıdı koyup 3 tane çam ağacı sulu boya resmi yaptım. Sınıfta sadece 3-4 arkadaş var hepsi benim gibi şimdiki boyunda fakat i. Okul öğrencisiyim. Ders bitti öğretmen (sanırım şuan evlenmek istediğim bayandı) benden iki tane sulu boya resmi aldı birini oğlum için aldım dedi 5 i bende kaldı uyandım

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏

honey

rüyamda okula başlamıştım. ilk dersim din kültürüydü. 2 kere derse girdik ikisine de arkadaşlarla geç kalıyormuşuz. sınıfa gitmek için asansöre biniyorduk 5. kattaydı ama baya uzun sürüyordu çıkmak hep asansörde kalıyormuş hissine kapılıyordum. teneffüs arasında arkadaşlarla bi masaya indik bi şeyler yedik derse geç kaldık sınıfa geldiğimizde ders başlamıştı

Şerife

Rüyamda bi okuldayım. Okul değişik bi okuldu. Sonra karşı sınıftakiler dışarı çıktı ve orda eski lise arkadaşımla karşılaştım sarıldık. Sonra koridorda eski ilkokul arkadaşımla karşılaştık onunla da sarıldım. Sonra yine Liseden en yakın arkadaşımla karşılaştım. Zil çaldı ve sınıflara dağıldık sınıfa girerken yere düştüm sonra kalkıp sıraya oturdum ama kimse fark etmedi. Sınıfa giren adam eski lise müdürümüzdü. Ben arkadaşıma ben üni sınavında tercih yapmadım burda ne işim var diyodum.