Rüyada Ölen Anne Görmek

Rüyada ölen anne görmek rahat bir nefes alacağına, yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, ailesini dini inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, sevdiğine kalbini açmasının aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, bir arkadaşının içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada ağlayan ölmüş anneyi görmek eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, ferahlığa çıkılacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının ölmüş annesini görmek hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, kimseye borçlanmayacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu öldüren anne görmek sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, terfi alacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, dertlerin çözüme kavuşacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada insanın ölmüş annesini görmesi çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, kazancının sürekli artacağına, şansın ve kısmetin açılacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, yeni dostluklar kurulacağına alamettir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına, esenlik bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kişinin ölen annesini görmesi rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, hastalıklara şifa bulunacağına, işinde ve kariyerinde yükseldikçe yükseleceğine alamet etmektedir.

Ulemaya göre atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, yeni bir ortama girileceğine, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada komşunun ölmüş annesini görmek dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, idealist davranacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, aynı anda pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarının geçeceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, işini severek ve içten yapmasının işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak negatif bir durumdan kısa sürede kurtulacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin ölmüş annesini görmek anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, iş hayatında saygı göreceğine, tartışmaların sona ereceğine, asla dert yüzü görmeyeceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, iş yaşamının kolay ve zevkli hale geleceğine, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada sürekli ölen anneyi görmek zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, işveren koltuğunda oturacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına işarettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine delalet eder.

Rüyada yeni ölen anneyi görmek yüzünün gülmeye başlayacağına, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre muradına ereceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine, projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, dertlerin ve sıkıntıların dost ve akrabalarla paylaşılacağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin.84

Rüyamda ölmüş annemi gördüm bana sarılmış boynumdan öpüp kokumu derince içine çekiyordu sonrada güzel kızım diyordu rüyamda öyle rahatlıyorum ki şimdiden tabir için tskrl

Yasemin. 84

Tşk ederim güzel tabirinz icin

Ali

Rüyamdab8 ay önce vefat eden Annemi gördüm oturduğumuz evin salonunda.Ona sarıldım yanaklarından öptüm üstünde kahverengi elbise siyah eşarp vardı iyimisindiye sordum başını salladı evet anlamında sonra yemek yiyelimmi dedim onada başını salladı evet anlamında

Ali

Yorumunuz için teşekkürler

Ali

Rüyamda vefat eden Annemi gördüm.
Annemin yanında kadın vardı kadının yüzünü görmedim Annemin yüzü bembeyazdı Anneme seslendim beni gördü gülümsedi

Ali

Teşekkürederim

İlknur Yıldız

Rüyamda ölmüş annem, babam ve kardeşim beni üzdüğü için çok çabalıyor ve üzülmemem için babama nasihatler veriyor. Bu arada evimize misafirler geliyor ve
ben çocukları ile ilgileniyorum. Üçlü gri eski kanepemizde oturuyorlar.Tül perdemiz uçuşuyor. Cam, uçuşan perde ve kanepenin arasına geçip küçük çocuğun oyuncağı ile ilgileniyorum. Sanırım çocuk memnun kalıyor. Mutlu etmenin mutluluğuyla uyanıyorum.
Teşekkürler… Kolay gelsin. Dilinize, gönlünüze, yüreğinize sağlık… SEVGİLER

İlknur Yıldız

Teşekkürler… Amin inşallah.

Meltem Türk

merhaba ruyamda annem babam ben oturmus çay içiyoruz annem yüzüme bakıyor bi an annem ölmüş ama bu annem diye düşüp sarılıyorum çok özledim annem diyip öpüp kokluyorum sessiz diyor baban ben olduğumu anlamasın diye işaret ediyor sonra yüzüne bakıp ne zamandan beri yani yanımdasın ben fark etmedim gibi soruyorum bana o adam soda verdiği gunden beri ben senin yanındayım diyor gözleri kan içinde ağlıyor ben elimle goz yaşlarını silip sarıp öpüp kokluyorum

Meltem Türk

tesekkür ederim

Gülüm

Merhabalar rüyada kucağımda bir kız bebek var pencereden dışarı baktırıyorum. Dışarıda bankta vefat eden annemle sağ teyzem yan yana oturuyor sonra annemi merdivenlerde kucağında bir erkek bebekle görüyorum. (Şuan ikiz hamileyim bir kızım bir oğlum olacak )

FATMA

Gercek hayatta ben ekpss sinavina girdim fakat tercihler yapilmadi daha annem ve babam vefat etti.Ruyamda ölmüs annem bana ekpss sinavini basardin kazandin hazirligini yap bize sana soylememiz istendi diyor.Ruyami yorumlar misiniz?

Arife

Rüyamda ölmüş annemi gördüm. Annem sıkı sıkıya sarıldı bana kokladı. Ben seni çok seviyorum falan dedi. Baya etkilendim uyanınca afalladım.

Fatma bb

Rüyamda bu sene vefat eden annemi gördüm okuldan beni almaya gelmişti ayakta duruyordu onu görünce çok şaşırdım öldü diye biliyordum çünkü gidip sarıldım sıkıca sarıldım ve ağlamaya başladım niye sarıldığımı sordu sen bir yere mi gitmiştin dedi evet dedim gerçeği anlamaması için ona kendine öldüğünü söylemedim evet dedim çok uzağa gitmiştim lütfen anlamını söyleyin

Esin

4 yıl önce ölen annemi tartışma yaşadığım komşularına otururken gördüm sonra su doldular ve hadi biz gidiyoruz deyip gittiler. Hayrolsun inşallah