Rüyada Anne Uyurken Görmek

Rüyada anne uyurken görmek karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, hayata karşı güçlü olacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına alamet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına inanılır.

Rüyada ölen annemi uyurken görmek gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına, kafasının rahatlayacağına rivayet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin masa başı bir işe girileceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, meslek hayatının başarılarla geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş olan anneyi uyurken görmek kötü işlere girmeyeceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, sıkıntılı zamanların yerini güzel günlere bırakacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine delalettir.

Rüyada ölü annenin uyuduğunu görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, dertlerine çare bulacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin annesini uyurken görmek sorunların ve dertlerin biteceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, mutlu günlerin geleceğine, becerilerini en doğru şekilde kullanacağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada vefat eden anneyi uyurken görmek parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, işlerin açılacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin işlerin yoluna gireceğine, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, ibadetlerini aksatmayacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Anne Uyurken Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda dopdolu otobüsle bir yere giderken şoför otobüsü yıkamaya götürüyor. Ve aklıma otobüsü yanıcı bir madde ile yıkattırdığını düşündüğüm bir düşünce geliyor ve polisi arıyorum yıkayan kadın yakalanıyor.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız düzene, maneviyata ve güzelliğe delalettir. Rüya yorumuna göre düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine; maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına; özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine alamet eder.

 2. Rüyada ölmüş annemi battaniyeye sarılmamış uyurken ayakta gördüm anlamı nedir

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya şansa, sağlığa ve maneviyata yorulmalıdır. Rüya tabirine göre hayatı boyunca şansın hep iyi devam edeceğine; sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına; yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim