Rüyada Ölen Kişinin Ayağını Görmek

Rüyada ölen kişinin ayağını görmek alacağı başarılarla daha da hırslanacağına, rahata ereceğine, eğitimlerinin iyi olacağına, çok iyi yerlere gelineceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin işlerin yoluna gireceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, çok hayırlı işlere gireceğine, içinin huzurla dolacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada ölen kişinin ayağını görmek pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, işinde çok büyük bereket göreceğine, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, bolluğun ve verimin de artacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, işinde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada ölen kişinin ayağını görmek bolluğun ve bereketin geleceğine, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, çevresindeki insanlar arasındaki geçimin çoğalacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, çevresinin şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ceylan

Rüyamda annem teyzem le birlikte bir dağ evine tirmaniyorduk evin kapısını actigimda vefat eden nenemin yerde oturduğunu bir ayaginin engelli olduğunu parmaklarını yapışık olduğunu görüyordum ayağı kaldırıp disari çıkarmaya çalışıyordum

Alican

Anneannem rüyasında rahmetli dedemin saçını beyaza boyuyormuş torunu olan bende onun rüyasında ayağımı beyaza boyamasını istiyormuşum… teşekkürler çok merak ediyorm

Gülcan

Rüyamda ölen kayınvalidem ben ve eşim kayınvalidemin yanındaki kişi kim olduğunu göremedim bir köy evinde oturuyoruz kayınvalidem ve yanındaki kişi mutlu bi şekilde kahkahalarla ayaklarıyla birbirlerine şakalaşıyorlardı

Saadet

Rüyamda vefat eden abimin ayaklarinın siyah krem sürüldüğünü gördüm bu kremi eşi tarafından sürülmüş olması ne anlama geliyor