Rüyada Ölen Kişinin Sana Sarılması

Rüyada ölen kişinin sana sarılması değişik bazı konuları ön plana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden sorunlarından kurtulacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, iç sıkıntınızın azalacağına, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine, hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağına ve dünyadaki her zevkten tadılacağına, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, sevdikleri ile sıkı muhabbet kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölen kişinin sana sarılması beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölen kişinin sana sarılması çok sevineceğine, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, ismini herkese duyuracağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, yönetici makamına geleceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selin

Rüyamda vefat eden halamın kaza geçirdiğini gördüm daha sonra bir bacağı topal şekilde iyileşti evdeydik ve bana gülümseyip sımsıkı sarıldı

Fatma

Merhaba rüyamda tanımadığım bir kız gelip bana baya sarıldı sonrada gitti kimsesizdi yalnız gitti diye üzüldüm

Yusuf

Rüyamda Vefat Eden Annem Bana Sarıldı Manası Nedir Acaba ?

Hasan

Rüyamda Rahmetli Babamı gördüm bir kapidan önce Alt tarafı sonra kafasi yürüyerek karşıma cikti bende onu görünce sarılmak için yanına gittim fakat beni elleriyle durdurdu sonra yan döndü gömleğinin bilek kısmının düğmeleri açıktı artık para yok diyip boş ceblerini dışarı çıkarıp gösterdi .

irem

rüyamda vefat eden birinin beni yanına çağırıp uzun uzun sarıldığını (bu sırada beni çok sevdiğini ve özlediğini söyledi) gördüm tabiri nedir?

Nagihan Dursun

Ölmüş olan bir yakınımí bana içtenlikle sarılmasını gördüm ama çok mutluydu

Sevda aras

Rüyamda vefat efen kayınpederim bana durmadan sarılip öpüyor çok zayıf felç olmuş tuvalet ihtiyacı var nasıl götüreyim diye düşünürken oğlunu görüyorum o götürüyor

Kudret

Merhaba rüyamda kalabalık bir telaş var düğün mü varmış bir evdeyiz herkes kalabalık vefat eden bir yakınımızı görüyorum bana öyle sarılıyor ki sarılıyor bırakıyor bidaha sarılıyor başında yeşil bir yazması var bnde bağırıyorum hala hala diye ama öz halam değil ordan annanem dedeme sesleniyor bu kız teyzesine vefat eden kişi diye bağırıyor sonrasında herkes düğüne gidiyor galiba evde ben birkaç akraba kalmışısz sadece öyle uyandım