Rüyada Ölen Kişinin Telefonla Araması

Rüyada ölen kişinin telefonla araması başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, geniş rızık elde edeceğine, eline geçen parada artışlar yaşanacağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, ağız tadının bozulmayacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, istediklerini elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen kişinin telefonla araması bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, problem yaşayan sevdiklerinin yaralarına merhem olacağına, mutluluktan havalara uçacağına, aile bireyleri ile aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, bir işe soyunacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine, sürpriz olaylarla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada ölen kişinin telefonla araması başarılı ve karlı atılımlar gerçekleştireceğine, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, patron koltuğunda oturacağına, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin daha iyi yerlere gelineceğine, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, ruhen güzelleşeceğine, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, aile içerisindeki herkesin sayesinde rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Ruyada ölen amcam beni arıyordu ama ben konuşmuyorum sonra telefonumu kökten kaoattim

Burcu.

Merhaba; Annem rüyasında yakın tarihte vefat eden kardeşimin ahizeli telefonla aradığını, ve telefondan gelen seste kardeşimin yanındaki birine o kızda namaz kılmıyor dediğini duymuş.Yorumlarsanız minnettar oluruz.
Allah razı olsun..

Murat

Merhabalar;
Rüyamda vefat etmiş anneannemin bizi kabirden telefonla aradığını ve annem ile görüştüğünü gördüm. Çok etkisinde kaldım. Rica etsem yorumlayabilir misiniz

Özlem m.

Gündüz niyetine rüyamda ölü olan kayınpederim kayınvalidemi evinden ve iki yerden daha telefonla arayıp ulaşamıyormuş eşime şu an biz de olduğunu bilmiyor galiba diyorum iki hafta önce de yine rüyamda kayınvalidem in öldüğü nü söylüyorlar cenazesini görmedim ama eşyaları toplanmıştı nedir acaba teşekkürler

Sibel. T.

Teşekkür ederim