Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmek Konuşmak

Rüyada ölmüş dedeyi görmek konuşmak bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş dedeyi görmek konuşmak sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için gelirinin bir kısmını harcayacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, can sıkıntısının geçeceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş dedeyi görmek konuşmak kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, yeni şeyler deneneceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine inanılmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin daha farklı işlerle uğraşılmaya başlanacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilek

Rüyamda rahmetli dedemi görüyorum, dedem ayakta durmuş bana birşeyler söylüyor, evdeyiz aramızda biraz mesafe var dedem içeride bende balkondayım,konuşuyoruz, bana kötü konuşuyor, anneme diyorum ki, anne dedem bana 3 kez kötü söz söyledi diyorum, yakınıyorum anneme dedemi,ama ne söylediğini hatırlamıyorum. Anlamı nedir rüyamın?

Hayati

Rüyamda rahmetli dedemin dik vaziyette elleri ve ayakları bağlı bir şekilde ve vücudunda yaralar vardı ama neşeli bir şekilde konuşuyordu ben de iyi olacaksın az kaldı diyorum sonra derede bir Beyaz balık geliyor sonra bir tane daha geliyor onu tutup salıyorum derken derenin suyu kesiliyor gibi oluyor ve büyük bir balık geliyor derenin suyunu kapatan o balık imiş sonra yine aynı şekilde oluyor yanımda birisi daha var yayın balığı diyorum çok büyükmüş oda yayın balığı büyük olur diyor

Tulin

Selamün aleyküm.Ben rüyamda ölmüş dedemle dik bir ormandan çıktığımızı gördüm.sonra kendimi başka biryerde gördüm gerisini hatırlamıyorum.dedemi iyi gördüm.

Tulin

Allah razı olsun yorumlarınız için.

Ali

Hayırlı günler. Rüyamda dedem daha yeni vefat etmişti aslında gerçek hayatta çok önce vefat etmiş ben küçükken ama Rüyamda daha yeniydi ve biz onu son kez görmeye gidiyorduk gittiğimiz de hiç ölü gibi değildi ve gülümseme ifadesi vardı yüzünde herkes orda onu görmeye gelmişti son kez. Tabiri nedir acaba,teşekkürler.

Sena

Hayırlı günler.Rüyamda rahmetli dedemi gördüm hastalıktan vefat etmişti ama rüyamda gayet sağlıklıydı.Dedeme,aile fertlerine ve birkaç misafire türk kahvesi yapıyordum.Anlamı nedir?

Narin

Rüyamda rahmetli dedem yatağında oturuyordu bende pantalonunu istedi cebimden tapu gibi bir belgeyi çıkarıp cam çerçeveye yerleştirip bana duvara asmak için verdi duvara aşarken benimde vesikalık resmimi koymuş duvara aşınca resmine baktım birde bir erkekgin küçüklük halı vardı öylece uyandım