Rüyada Ölmüş Kişiye Çorap Giydirmek

Rüyada ölmüş kişiye çorap giydirmek arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, yeni bir semte taşınılacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, çok kıskanılacak bir kişi olacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işle ilgili güzel bir ortaklık kurulacağına, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş kişiye çorap giydirmek var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, sevilen bir kişi olunacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hayatının kolaylaşacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine rivayet eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş kişiye çorap giydirmek hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine yorumlanır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zahide

Rüyamda eşimin rahmetli anneannesine birkaç çorab giydim, istemedi , kahverengi taze çorab giydim , ikna etdim ki, sıcak olucak ayağı, Hayîrdır inşallah

Fulya

Rüyamda benim ayağımdan çıkartılan bir çorap tanımadım toplu ölülerin içinde bir kişiye yani ölüye giydirildi

Pppp

Rüyamda Bır tanıdığımın ölmüş babasına çorap gıydırdıgını gördüm hayır olsun

Dilek

Rüyamda ölmüş babam hastaydı yatakta yatıyordu bende ona beyaz bir çorap giydiriyordum ve Allahümme Salli ala Seyyidina Muhammed diyordum . hayırdır inşallah

Dilek

Teşekkürler sağolun

Nurcan

rüyamda yakın zamanda ölen yengemin aysğına çorap giydirdim çok şaşkındım uyandığımda hayrolsun