Rüyada Oltu Taşı Görmek

Rüyada oltu taşı görmek herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alacağına, kazandıkları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına yorumlanır.

Ulemaya göre rüya sahibinin kolaylık elde edeceğine, çıkacağı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada oltu taşı görmek yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, başarılarının artacağına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına alamet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin az da olsa feraha çıkılacağına, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah oltu taşı görmek yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, rahat ve derin bir nefes alacağına, zor durumda olan bir kimseye iyilik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek bir çalışma içine girileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, çok mutlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin sorunların çözüleceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, çok iyi kazançlar elde edileceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments