Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına, yakın çevresine fikir danışacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, her şeyin daha iyi olacağına, çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, sermayesinin çoğalacağına, anne baba duası alacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada adetin taştığını görmek eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına inanılmaktadır.

Rüyada ağır taş görmek umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada akarsuyun taştığını görmek eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada akvaryum taşı görmek çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, üzüntülü günlerin sona ereceğine, vereceği önemli bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alçı taşı görmek aile içinde saadetinin artacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada amber taşı görmek çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada antik taş görmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada antika taş görmek tüm parasını kaybeden bir kimseye yardım elini uzatacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada arabada taş görmek eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, yeni bir eve taşınacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada arnavut taşı görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, sağlıklı bir ömür süreceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada asfalt taşı görmek karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, yapacağı her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aşurenin taştığını görmek bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, az maliyetle ticarete atılacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine inanılır.

Rüyada ateşli taş görmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada avize taşı görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, işlerdeki verimin artacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada avucunda taş görmek kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, sorunların tarihe karışacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada ayak taşı görmek dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabıda taş görmek harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, eşlerinin kapanacağına, kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bademcik taşı görmek bir işten ekmek yiyeceğine, yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bahçede taş görmek kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balın taştığını görmek büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine, hayattan zevk alacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada balkonda taş görmek ortaklı işlere girileceğine ve umduğundan fazla gelir elde edeceğine, gözünü en yukarılara dikeceğine, birçok kişiye yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada banyonun taştığını görmek kötü durumların ortadan kalkacağına, yakın bir arkadaşını destekleyeceğine ve onun için seferber olacağına, yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada barajın taşmasını görmek eğitim hayatında başarıların artacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, nimet ve berekete ereceğine işaret eder.

Rüyada beş taş görmek işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine işaret eder.

Rüyada beton taş görmek ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, yeni başlangıçların yapılacağına delalettir.

Rüyada bileği taşı görmek şansın çalışmaya başlayacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada böbrek taşı görmek birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boncuk taş görmek tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bordo taş görmek yeni mekânlara gireceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, sevdiklerinin hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine alamet eder.

Rüyada boyalı taş görmek doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bulgurun taştığını görmek mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına rivayet eder.

Rüyada büyülü taş görmek meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çakmak taşı görmek hasretin ve özlemin biteceğine, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çamaşır makinesinin taştığını görmek çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çamurlu taş görmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, rahatlık ve ferahlık bulacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çantada taş görmek sıkıntıların çözüm bulacağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çatıda taş görmek kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada çay taşı görmek yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, eşlerin çok mutlu olacağına, istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine alamet eder.

Rüyada cebinde taş görmek tüm hayatının değişeceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada cehennem taşı görmek bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına delalettir.

Rüyada cennet taşı görmek özlem gidereceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok sayıda taş görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok taş görmek aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada çuvalda taş görmek sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla amacına ulaşacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yaşanan bir problemin ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına alamet eder.

Rüyada dağ taş görmek peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dağlık taşlık görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, kazancının artacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına işaret eder.

Rüyada dalgaların taştığını görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dama taşı görmek ruhunun şifa bulacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, bir başarısı sonrasında kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada değirmen taşı görmek yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde
kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada değişik taşlar görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına ve sözlerinin altın niteliğinde kabul edileceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizin kabardığını taştığını görmek maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada desenli taş görmek ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, hem maddi hem de manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dibek taşı görmek evlatlarını dini kavramlarla büyüteceğine, ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine delalet eder.

Rüyada dikili taş görmek lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada dilek taşı görmek maddi gücünün katlanacağına, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için sayısız olanaklarla karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dişte taş görmek dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine rivayet eder.

Rüyada dizili taş görmek zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine, yaptığı işlerden bereket göreceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine delalettir.

Rüyada döşeme taşı görmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına işarettir.

Rüyada düşen taş görmek yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duvar taşı görmek sistemli şekilde başarıya koşacağına, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına yorulur.

Rüyada eflatun taş görmek geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada enerji taşı görmek büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, üzüntülerin son bulacağına delalet eder.

Rüyada erol taşı görmek zor günlerin sona ereceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine işaret eder.

Rüyada eski taş görmek iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker gerçekleştirileceğine, istediği yola çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada eteğinde taş görmek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, bol kısmetli bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada evde taş görmek mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, karanlıkların aydınlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada fayans taşı görmek edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, ferahlayacağına, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada felsefe taşı görmek Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, birikim yapacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünde taş görmek girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada göl taşması görmek sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine yorumlanır.

Rüyada göletin taştığını görmek herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, mutlu olunacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada granit taşı görmek kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, sevinç ve sürura, verdiği vaatleri yerine getireceğine alamettir.

Rüyada güzel taşlar görmek her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, kazancını bir kişiden elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hac taşı görmek dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, verimli olacak işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hacı esvet taşı görmek işlerin yolunda gideceğine, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hamur taştığını görmek elden çıkan malların geri kazanılacağına, evlerindeki huzurun artacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hareket eden taş görmek kapanan bütün kapıların açılacağına, hayır işleri ile uğraşılacağına, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada haşhaş taşı görmek itibar edineceğine, kendi işine sahip olacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Rüyada havada asılı taş görmek alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına yorumlanır.

Rüyada havada duran taş görmek ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına işaret eder.

Rüyada havada taş görmek işlerinin her zaman yolunda gideceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, rızkının genişleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuzda taş görmek eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, hasta ise şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hela taşı görmek sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, evin gelirinin artacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada idrarında taş görmek hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, işinde büyük başarı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada iki tane taş görmek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına inanılır.

Rüyada iki taş görmek kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, arzuların yerine geleceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine delalet eder.

Rüyada inci taşı görmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, işinin ehli bir kişi ile birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada inşaat taşı görmek en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iri taş görmek sıkıntılarının biteceğine, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine inanılır.

Rüyada irili ufaklı taş görmek ticarette şansının yaver gideceğine, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ırmak taşı görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, esenliğe ve feraha kavuşacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine delalet eder.

Rüyada işaretli taş görmek daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, yakın çevresindeki insanlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, sağlığına kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ışıklı taş görmek hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ışıltılı taşlar görmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, gittiği yolda muvaffak olacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ıslak taş görmek iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada işlemeli taş görmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada jet taşı görmek sıhhat ve huzur bulacağına, elindeki kazancı ya da zenginliği iş için kullanacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kabe taşı görmek sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine tabir olunur.

Rüyada kabir taşı görmek kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına inanılır.

Rüyada kafada taş görmek daha rahat bir hayata kavuşulacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına inanılır.

Rüyada kahve taştığını görmek işlerinin artacağına, mutluluğunun her geçen gün artacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına işarettir.

Rüyada kahverengi taş görmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, daha rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kale taşı görmek etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, ev sahibi olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada kalpli taş görmek hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, terfi alacağına, kazancın artmasına yorulur.

Rüyada kamyonda taş görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kan taşı görmek iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, masa başı bir işe girileceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kanalizasyon taştığını görmek içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karnında taş görmek akrabalardan birinin bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine yorumlanır.

Rüyada karo taşı görmek karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, rahatlayacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada kayrak taşı görmek dünya malı elde edeceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, doğru yatırımlar yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kehribar taşı görmek başarılarının kalıcı olacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kesme taş görmek mutlu ilişkiler kuracağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, hayır işleri yapmayı ihmal etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kil taşı görmek zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kilit taşı görmek işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine delalettir.

Rüyada kına taşı görmek teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kireç taşı görmek çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırık taşlar görmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine inanılır.

Rüyada kırılmış taş görmek hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine delalet eder.

Rüyada kıymetli taş görmek en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyada klozet taşı görmek ticaretin açılacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kocaman taş görmek sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, kazançlı bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada kokulu taş görmek maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hep ileriye ve önüne bakacağına yorulur.

Rüyada kolanın taştığını görmek çok büyük bir ferahlık duyacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına inanılmaktadır.

Rüyada kolye taşı görmek hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, kazancını artıracağına alamettir.

Rüyada konuşan taş görmek içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, mantıklı düşünerek adım atmanın ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına rivayet eder.

Rüyada köprünün taştığını görmek kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yaşadığı huzurun biteceğine, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kucakta taş görmek ev sahibi olunacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada kum taş görmek kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kumlu taş görmek sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, kazancının artacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına delalettir.

Rüyada kumsalda taş görmek sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada küpe taşı görmek aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, aile bireylerinin çok sevineceği kazanımlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kutsal taş görmek çok iyi işler yapılacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına alamettir.

Rüyada küvetin taştığını görmek en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada lacivert taş görmek bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lağım çukurunun taştığını görmek atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine işaret eder.

Rüyada lağım taşması görmek yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada lal taşı görmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada lav taşı görmek rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, hayatının güzelleşeceğine, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, hayırlı yollara gireceğine işaret eder.

Rüyada lavabo taşı görmek geleceğinin güzel olacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada lüle taşı görmek huzur ve saadet bulacağına, hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, el üstünde tutulacağına işaret etmektedir.

Rüyada mekke taşı görmek hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına inanılmaktadır.

Rüyada meteor taşı görmek yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada mezar üzerinde taş görmek çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlara karşı göğüs gerilip o kişiyi doğru yola çekeceğine, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada mezarlık taşı görmek ününün çoğalacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına yorulur.

Rüyada midede taş görmek sıkıntılarını atlatacağına, zenginlik elde edeceğine, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mihenk taşı görmek uğradığı zararın telafi edileceğine, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, en kısa zamanda sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine delalet eder.

Rüyada minik taşlar görmek adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunulacağına, makam ve rütbe edineceğine delalettir.

Rüyada mozaik taş görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada muallak taşı görmek geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada mübarek taş görmek aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mücevher taşı görmek keyifli ve rahat günlerin sona ermesiyle çok çabalayarak bu durumun tersine çevirileceğine ve sonunda mutlu olunacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine alamet eder.

Rüyada mutfak taşı görmek kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada nazar taşı görmek itibar edineceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada nehirde taş görmek üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada okunmuş taş görmek hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, kazancının istediği oranda artış göstereceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada oniks taşı görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, bol kısmetli bir kişi olacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine delalettir.

Rüyada opal taşı görmek zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına alamettir.

Rüyada oyma taş görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oyuk taş görmek şanssızlığının ortadan kalkacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına işaret eder.

Rüyada oyun taşı görmek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, daha önce sorun yaşanan bir konuda bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına delalet eder.

Rüyada özel taş görmek insanlardan gördüğü sevgi ve saygının hiç eksilmeyeceğine, özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pahalı taş görmek gönlündeki gibi sevileceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına tabir olunur.

Rüyada parıltılı taş görmek rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parke taş görmek anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, ailesinin genişleyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada parlayan taş görmek aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, anlaşmazlıkların biteceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe taş görmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, büyük takdir toplanacağına, kazancın artacağına rivayet eder.

Rüyada pirinç pilavının taştığını görmek nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, zengin olunacağına, rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada pirit taşı görmek itibar, makam ve söz sahibi olacağına, çarelere kavuşacağına, rütbesinin yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ponza taşı görmek yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada poşette taş görmek mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, yükünün hafifleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pürüzsüz taş görmek çok yükseleceğine, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada reçelin taştığını görmek daha rahat hissedeceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, önemli ve büyük adımlar atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rengarenk taş görmek bir olayda masumluğunu ispat edeceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada renk değiştiren taş görmek işlerin hafifleyeceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada resimli taş görmek sevdiği kişileri yanına alacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine işarettir.

Rüyada sabır taşı görmek işlerin rast gideceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada safra kesesi taşı görmek neşeleneceğine, kalbini kırdıklarından helallik alacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada safra taşı görmek hürmetinin, saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, yarınların kendisine hep umut olacağına, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada sahil taşı görmek Allah yolunda yürüyeceğine, çok hayırlı haberler alacağına, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada sal taşı görmek hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, malının ve parasının büyüyeceğine yorulur.

Rüyada şap taşı görmek kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, sağlığının bozulmayacağına yorulur.

Rüyada sarma taşı görmek asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, çok para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada saydam taş görmek hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sedef taşı görmek kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, malların çoğalacağına, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeffaf taş görmek hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada şelalenin taştığını görmek herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıcak taş görmek çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke tabir olunur.

Rüyada şifalı taş görmek başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına inanılmaktadır.

Rüyada sihirli taş görmek eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, işindeki verimliliğinin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada simli taş görmek kızı olanların kızını gelin edeceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sınır taşı görmek çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine inanılır.

Rüyada sıralı taş görmek patron koltuğuna geçeceğine, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sokak taşı görmek iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada spiral taşı görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğine ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağı ticari itibarın artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada süs taşı görmek dargınların ve kırgınların barışacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada süslü taş görmek dünyevi hayatını garanti altına alacağına, hayatına keyif geleceğine, dertlerin ve sorunların aşılacağına inanılır.

Rüyada süt pişirirken taştığını görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına işarettir.

Rüyada sütün kaynayıp taştığını görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada takı taşı görmek hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarlada taş görmek herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada tavla taşı görmek parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tavuk taşlık görmek sevdikleri ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada temel taşı görmek sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, mallarının artacağına tabir olunur.

Rüyada temiz taş görmek elinin bolluk göreceğine, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine sonrasında rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada teslim taşı görmek uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, işlerinin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tılsımlı taş görmek manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada tombala taşı görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine alamet etmektedir.

Rüyada topaz taşı görmek projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada toplu taş görmek karlı bir işe girileceğine, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine tabir olunur.

Rüyada toprak taş görmek sırtının yere gelmeyeceğine, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine rivayet eder.

Rüyada topuk taşı görmek sevdiği kişiler ile daha sık bir araya geleceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, zenginliğe kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada torbada taş görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına işaret eder.

Rüyada türbe taşı görmek hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, kısmetlerinin bol olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada turkuaz taş görmek daha kolay bir hayata kavuşacağına, üzüntülerinin son bulacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu taş görmek bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada tuz taşı görmek pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada üç taş görmek içinin rahatlayacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına delalettir.

Rüyada üçgen taş görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, ferah bir döneme girileceğine, çok sevileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ufak taşlar görmek kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına, rakiplerine karşı güç elde edeceğine inanılır.

Rüyada uğurlu taş görmek hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, zararların telafi edileceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına tabir olunur.

Rüyada uzay taşı görmek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, işlerinin toparlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun taş görmek zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine, çok başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada volkanik taş görmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada vücutta taş görmek sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yağ taşması görmek işlerinin daha da iyi olacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, terfi edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanan taş görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, dünya hayatında huzurlu olmaya, varlıklı kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yassı taş görmek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, kazancının garanti ve sabit olacağına alamettir.

Rüyada yatakta taş görmek kimseye el açmadan yaşayacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, işle ilgili bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada yemekte taş görmek hayırlı bir eşe ve çocuklara sahip olduğu için her zaman şükredeceğine, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada yer taşı görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, geleceğinizin güzel olacağına, borçlarını bitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşim taşı görmek devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yığılı taş görmek rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına alamet eder.

Rüyada yığınla taş görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, işlerin yoluna gireceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yılancık taşı görmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yıldız taşı görmek umduğu bir işin gerçekleşeceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına rivayet eder.

Rüyada yoğurdun taştığını görmek doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yolda taş görmek yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, rahata erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, kurtuluşa ereceğine işaret eder.

Rüyada yolun ortasında taş görmek zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine, kazancının eksilmeyeceğine, borcunun kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yontulmuş taş görmek kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yosun tutmuş taş görmek uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, okumaktan ve kendini geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine yorulur.

Rüyada yumuşak taş görmek yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine tabir olunur.

Rüyada yürüyen taş görmek sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına inanılır.

Rüyada yuvarlanan taş görmek yüzünün güleceğine, sorumlulukların azalacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine rivayet eder.

Rüyada yüzen taşlar görmek art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına rivayet eder.

Rüyada zeytinyağının taştığını görmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, rızkın genişleyeceğine, maneviyatın zenginleşeceğine alamet eder.

Rüyada zikir taşı görmek parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, büyük sıkıntıları olmayacağına, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına işaret eder.

Rüyada ziyaret taşı görmek kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments