Rüyada Ölünün Karnım Aç Demesi

Rüyada ölünün karnım aç demesi dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, bir durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, sorunların çabucak halledileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün karnım aç demesi işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla uzlaşma ve barış sağlayacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, hasta olanın iyileşeceğine, daima önüne bakacağına işarettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölünün karnım aç demesi kısa zamanda çok önemli uğraşlar vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, gelirinin sürekli olacağına, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin daima yolunda gideceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, zengin olunacak bir işe girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Basri yıldırım

Rüyamda ilk inşaattayım arkadaşımla orda kafamı demire vuruyorum ve acayip bir şekilde baş dönmesiyle gözüm açık bir şekilde yere yığılıyorum sonra bi anda evde buluyorum kendimi yatakta uyurken bi ses duyorum açım açım acıktım diye bağıran birisi var gözümü açtığım an bi kulak çınlamasıyla beraber karabasan çöktü