Rüyada Ölünün Sana Yardım Etmesi

Rüyada ölünün sana yardım etmesi hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, rahatlığa kavuşacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, yeni girilen bir ortamın çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, kısmetinin açılacağına yorumlanır.

Rüyada ölünün sana yardım etmesi yeni bir arkadaşlık kurulacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine, rızkının genişleyeceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, itibarın artacağına yorumlanır.

Rüyada ölünün sana yardım etmesi çok huzurlu bir döneme gireceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, canlanacağına, bahtın açılacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, dualarının kabul olacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Eşimle yaklaşık 3 yıl önce ayrıldık. Bayram namazından sonra 1-2 saat uyuduğumda bu rüyayı gördüm. Baba evimin mutfağında, rahmetli babamın oturduğu yerde eski kayınpederim oturuyordu. Ölmüş amcalarım ve baba tarafından akraba olduğunu anladığım ama tanımadığım kişiler masa etrafında eski kayınpederle konuşuyordu. Bana arka çıkıyorlar gibi hissettim. Eski eşimin ablası sonra benle güzelce konuştu. Bu rüya zamanlaması ile beni etkiledi. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Bayramınız kutlu olsun.

Fatma seymen

Ben ruyamda olmus dayimin bana yardim ettigini vede bana bisey anlatti ama ben sadece anladinmi kismini hatirliyorum bi de yanagindan optum ve bana ne anlatmak istedi