Rüyada Ölüp Ruh Olarak Gezmek

Rüyada ölüp ruh olarak gezmek rahat bir döneme gireceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına rivayet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına delalettir.

Rüyada ölüp ruh olarak gezmek parasının da, malının da eksilmeyeceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, rahat şekilde geçineceğine işarettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin elinin bollaşacağına, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, umutlarının tazeleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüp ruh olarak gezmek karlı işlerden büyük paylar alacağına, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, ömrü boyunca elini attığı her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatında şansının açılacağına, tecrübe sahibi bir aile büyüğünün kendisine yol göstereceğine, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin kazancındaki verimliliğin artacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan

Rüyada gözlerimi açtığımda ölmüşüm ve 7 gün geçmiş. Neden öldüğümü öğrenmek için evime geliyorum. Evin kapısı açık. Içeride insanlar var kapıda duruyorum. Tam karşımda babam oturuyor. Insanlardan bir tanesi babama oğlun intiharmi etti diye soruyor. Babam hayır diyor nedenini söylerken uyanıyorum.

Reyhan

Çok eskiden çalıştığım bir evdeyim bana telefon geliyor telefon eden kişi olmuş olan babam bana diyor ki annen çok hasta hastaneye kaldırdık diyor ben başlıyorum ağlamaya ben bunu biliyordum böyle bir haber alacağımı yanında ki bayan bana olsun babanla kalırsın diyor ben hayır kalamam ben babamla anlaşamıyorum diyorum ve nefesimi zor alıp gecenin 2.30 ‘da kalktım

Semiha

Rüyamda ölüyorum sonra ruhum evin içinde geziyor herkes beni görüyor oğlum annem babam ablam konuşuyoruz üzülüyorlar ama beni hala görebildikleri için de mutlular ağzımda siyah bi maske ile dolaşıyorum evin içinde tlf dan bakıyorum ölüler namaz kılar mı çok korkuyorum namaz kılmadan öldüğüm için genç yaşta öldüğüm için saat 04.15 te uyanıyorum:(

Serpil

Rüyamda ölmüşüm ama evim deyim ruhum evde beni eve getiriyorlar ama benim vücudum da yara gibi sivilce gibi kocaman kocaman lekeler var görüntüm çok kötüydü ben kendimi tanıyamadım çok korktum

Su ay

Rüyamda evde kanepede otururken birden ruhum hanvalaniyor ve ölmüşüm evimizie yakın biryerde cami yaninda park var orada oluyorum birden havada süzülüyorum ruh olarak etrafımda arkadaşlarımda onlarda ölmüş onlarda ruh halinde 3 tane beyaz melek var bilgisayar var elinde ekranda bize birsey izletiyor izledigimden korkuyorum sonra annem geliyor ve gülüyor beni ruh halindeyken görebiliyor bazende kaybediyor ona sarılıyorum ölmek istemiyorum diye ağlarken uyandım

Su ay

Teşekkür ederim

muhittin

rüyada hangi nedenden öldüğümü bilmiyorum ama bedenim bu dünyada sıkışıyor. annem ve en yakın arkadaşım bedenimi göremeseler de benimle iletişim kurabiliyorlar, onlar haricinde kimse ne görüyor ne de duyabiliyordu beni. sonra ağlayarak rüyadan uyandım.

İlknur

rüyamda vurularak yatağımda uyurken ölmüşüm ama ruh olarak dolaşıyorum hala, kimse beni görmüyor sadece erkek arkadaşım görüyor ağlıyor ama beni ruh olarak görüyor konuşuyoruz cenazeye kadar dolaşıyorum ama gömüldükten sonra izin alıp ona veda etmeye gelmişim mezarlıktan korktuğum için girmek istemediğimi anlatıyorum vedalaşıyoruz ama erkek arkadaşım diye gördüğüm kişi kadir olarak geçiyor gerçekte sevgilim Bayramcan ve rüyadakini tanımıyorum daha önce hiç tanışmadım , anlamı nedir?

Kübra

Rüyamda ruh gibi dolaşıyorum biri ölmüş ama ben miyim değil miyim tam emin değilim. Sadece beni görebildiklerini ama tam iletişim kuramadıklarını hatırlıyorum. Hatta annem ve arkadaşlarım daha onunla şuraya gidecektik şunu yapacaktık gibisinden bir şey diyolar ama üzgün değiller. Sanki geri dönecekmişim gibi aşırı kasvetli bir hava vardı evin içinde ve gerçekte öyle bir ev yok bizim evimiz değildi yani. Acaba bilinç altımdan dolayımı yoksa bir manası var mı