Rüyada Ölüye Sebze Vermek

Rüyada ölüye sebze vermek eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin sevindirici haberler alacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, çok farklı bir kişi olacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüye sebze vermek düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına, yüzün güleceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına alamet eder.

Tabirciye göre iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, kendisini geliştireceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada ölüye sebze vermek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına delalettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin iyi bir kariyer edineceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, lekelenmiş adının temize çıkacağına, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, risk almaktan özenle kaçınacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments