Rüyada Ölüyü Sandığa Koymak

Rüyada ölüyü sandığa koymak geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, refah içinde yaşayacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, büyük başarılar kazanılacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine işarettir.

Rüyada ölüyü sandığa koymak başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin hayatın düzene gireceğine, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ölüyü sandığa koymak ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, her şeyin gönlünce olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, kendisini her yönden donanımlı kılacağına, bazı durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments