Rüyada Öpmek İstemek

Rüyada öpmek istemek rahat ettirecek adımlar atılacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine yorulur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada öpmek istemek hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kısa zaman içinde çözmek için boğuştuğu sorunun üstesinden geleceğine, rakiplerin üzüleceği bir haberle sevinç duyulacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, yaşanacak küçük bir sorunun çok fazla zarara sebep olmayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yeni işler alacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada öpmek istemek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, doyasıya sefa süreceğine, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin makam ve rütbe edineceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments