Rüyada Orta Parmak Tırnak Kırılması

Rüyada orta parmak tırnak kırılması kendisine yardım eden kişiler sayesinde negatif bir durumdan kurtulacağına, yüzünün güleceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, sorunların ortadan kalkacağına, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, başarılarının ve kazancının artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine alamettir.

Rüyada orta parmak tırnak kırılması altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine rivayet eder.

Rüya yorumları kitabına göre sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada orta parmak tırnak kırılması evinde tenceresinin hep kaynayacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, mutlu bir beraberlik yaşanacağına, sevdiği kişiler aracılığıyla rahat yüzü göreceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına, gönül rahatlığı içinde olacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Havva

Rüyamda yüzük parmağımın tırnağını çıkıyor gördüm bu ne anlama gelir

Nezrin

Merhaba. Rüyamda elimdeki tırnaklarım uzun ve orta parmak tırmağım kırılıyor. Ben de törpüleyip düzeltiyorum. Ne anlama geliyor?