Rüyada Örtü Dağıtmak

Rüyada örtü dağıtmak ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, kazancının günbegün artacağına, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, kederinin dağılacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada örtü dağıtmak kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getireceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, hastalıkların kalıcı olmayacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine delalettir.

Rüyada örtü dağıtmak girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına inandığı işlere girişeceğine, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına yorulur.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, bir üniversitede hoca olunacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments