Rüyada Örtü Silkelemek

Rüyada örtü silkelemek insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen her şeyi yerine getireceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına işarettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, hedeflere ulaşılacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, tüm hastalıklarını, dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada balkondan örtü silkelemek uzun bir süre boyunca mutluluk duyulacağına, değer verdiği kişiler ile bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, çok büyük adımlar atacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, ziraat ve harmandan fayda görmeye, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin hayatının ağzının tadına göre olacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, birikim yapılacağına, hedeflere ulaşılacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, küs insanların barışacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz örtü silkelemek çok hayırlı adımların atılacağına, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, zaferlere doymayacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, özgüveninin artacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine alamet eder.

Rüya alemine göre kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, geçiminin kolaylaşacağına, gelirinin daimi olacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına yorulur.

Rüyada camdan örtü silkelemek aile hayatının hayır getireceğine, iç huzuru yakalayacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, psikolojik olarak toparlanacağına delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre yeni bir eve ve semte taşınılacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, üzüntülerin biteceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada pencereden örtü silkelemek çalışmaları ile çevresindekileri büyüleyeceğine, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, sorunları varsa ortadan kaldırılacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, çok büyük bir sevinç duyacağına yorumlanır.

Rüyada tozlu örtü silkelemek maddi durum kötü ise zengin olunacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, kazancın yarı yarıya artacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına rivayet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, tüm sıkıntıların bir anda silinip gideceğine, sorunların içinden süzüleceğine, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yatak örtüsü silkelemek yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, hedeflere ulaşılacağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Güler

Balkondan uzunca bır örtüyü rüzgara karşı silkelemek. Eskı evımde doğal gaz boruları tek bır duvarda salon duvarındadöşenmiş ancak duvar ıslak ve kırık döküntü. Kız kardeşlerımle kavga adıyordum bağıra bağıra anneme bakmadıkları İçin.