Rüyada Örümcek Korkmak

Rüyada örümcek korkmak mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, rahat nedir öğreneceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, işlerinin iyi şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin rahat bir hayat süreceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına, kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, işlerinin bir süre güzel gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz örümcekten korkmak yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu olumlu yönde değiştireceğine, araba alınacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, sevdiklerinden güç alacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük örümcekten korkmak borçların kısa zamanda ödeneceğine, resmi görevlerde bulunacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, başarı için fırsatların artacağına yorumlanmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada siyah örümcekten korkmak geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, söylenen bir yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin kendisi ile baş başa kalacağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, başarılarını ispat edeceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Rüyamda dışarıda bir ağacın aştına bez tarzı bişey serip oturucaz fakat bi an yerde büyük siyah kalın bacakları olan iri karadula benzeyen bi örümcek görüp korkuyorum ama o sıra konuşup söylerken bi an hızlıca gidiyor. Sonra oraya örtü serip oturalım diyoruz serdikten sonra tekrar aklıma örümcek geliyo ve acaba gitti mi buradan hemen serdik örtüyü belki örtünün altında kalmıştır diyorum o sırada belki de üstüne basmışımdır diye düşünürken annem ayağımın altına bakıyor ve dur basmışsın diyip eliyle sağ ayağımın baş parmağının altından iri ucu sivri kancaya benzer örümcek bacağı çıkarıyor ve ayağım kanamış ama ayağımda görmüyorum örümcek bacağında benim kanım kalmış. Örümcek bayağı yengeç gibi bir şeydi rüyamda ufak falan değildi. Yorumlarsanız sevinirim.

Sude

Rüyamda tavanda 3 örümcek var onları ilaçla yanımda da 3 kişi var onları öldürelim diyorlar tam ilacı sıkıyorlar bir tane büyük siyah örümcek boynuma atlıyor tam o sırada korku ile sıçradım uyandım yorumlarsanız çok sevinirim

Sude

Çok teşekkür ederim