Rüyada Ot Tarlası Görmek

Rüyada ot tarlası görmek hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının baki olacağına, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına alamettir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin maddi anlamda rahatlık göreceğine, bol nimete kavuşulacağına, görmediği yerlere gideceğine, afiyette olacağına, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük otlu tarla görmek kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, kırılan kalbin onarılacağına, yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, kafasının sakinleşeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çörek otu tarlası görmek iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, işlerinin artacağına, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, makamının yükseleceğine, şansının ve kısmetinin bir ömür kendisine hayır getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin kısmet bolluğu yaşanacağına, sorunların sona ereceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada ısırgan otu tarlası görmek maddi konuların ferahlığa çıkacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına, yaşamının bir disipline oturacağına, müjdeli bir haber alacağına, sıkıntılı durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin hayatın temposunun yükseleceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, şansının açılacağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine delalet eder.

Rüyada sarı otlu tarla görmek kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, yeni girilen bir ortamın çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, yakaladığı başarıların ve kazanımların ardından rakiplerinin üzüleceğine, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada yeşil ot tarlası görmek coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin beklentilerine ulaşacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, işindeki bereketin çoğalacağına, ağız tadının yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments