Rüyada Ot Yıkamak

Rüyada ot yıkamak sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, evin gelirinin artacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin yaşama sevincine kavuşacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, ekmeğinin azalmayacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine işaret eder.

Rüyada ısırgan otu yıkamak doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, ferahlayacağına, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, güzel bir evliliğe, kazanç kapılarının açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı görenin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, kafasını yastığa rahat koyacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, huzurunun artacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına alamettir.

Rüyada yeşil ot yıkamak harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, alınan haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek kötü bir durumda kendi başının çaresine bakacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, günü birlik tatillere çıkacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments