Rüyada Ota Basmak

Rüyada ota basmak Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, işlerinin yolunda gideceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine alamet eder.

Rüyada ota basmak ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına alamet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ısırgan otuna basmak hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin ilerleyeceğine ve kalkınacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments