Rüyada Oynayan Adam Görmek

Rüyada oynayan adam görmek elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, büyük ve güzel işler yapacağına, işlerinin yolunda gideceğine, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kumar oynayan adam görmek çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, önemli bir lider haline geleceğine, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine alamettir.

Tabirciye göre rüyayı görenin işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, bolluk ve bereket göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada top oynayan adam görmek Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, yolunun açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments