Rüyada Özlediğin Kişinin Sesini Duymak

Rüyada özlediğin kişinin sesini duymak yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak yıkılmaz dostluklar edinileceğine delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, ününün çoğalacağına, bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada özlediğin kişinin sesini duymak mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, alışveriş yapacağına, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, mutlu bir yuva kuracağına, sorunlardan kolayca kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine işaret eder.

Rüyada özlediğin kişinin sesini duymak kısmetlerinin bol olacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, para kazanmaya, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, yakınındaki birinin yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine işaret eder.

Rüya ilmine göre iş hayatındaki başarılarının artacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bilmem

Rüyamda 397 gündür tanıdığım fakat yaklaşık 6 aydır da konuşamadığım birini, beni engellediği için başka birinin telefonundan arayıp sesini duyuyordum. Bana “yine mi sen?” diyip sitem ederek telefonu kapattı fakat onun sesini çok uzun zaman sonra duyduğum için çok sevindim, ardından da uyandım. Bunun tabiri nedir, olumlu sonuçlar mı ortaya çıkacak yoksa tamamen olumsuz mu :’)

Sedef

Rüyada sevdiğim ama iki aydır görğşemediğim adamın şöyle seslendiğini duydum; gel dedinde gelmedimmi .. o an kapı sesiyle korkuyla irkiliyor uyanıyorum .