Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek sevgi dolu haberler alınacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, kendisini sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına tabir olunur.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, alınan bazı haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, sağlığına geri kavuşacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada at üstünde padişah görmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, üzüntülerin son bulacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, işinin gücünün rast gideceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına alamettir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, hayatın yüzüne güleceğine, mutluluğunun katlanacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada babasını padişah görmek çok hayırlı işlere gireceğine, mal mülk edineceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kazancını bir kaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, üzüntülerin gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cin padişahı görmek iş hayatındaki onca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sorunlarını çözebileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, kazancın daha da artacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, yeni kapılar açılacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşini padişah görmek çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin büyük bir ortaklık yapılacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına, işlerini büyüteceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski padişah görmek kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, şerefli bir hayat süreceğine, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, hasret giderileceğine rivayet eder.

Rüyada hasta padişah görmek yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kişinin hem ruhen hem bedenen hafifleyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, rakipleri ile daha kolay rekabet eder olacağına, lüks içinde olacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada namaz kılan padişah görmek kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, sevinçli haberler alınacağına, rahatının yerine geleceğine, iyi hissedeceğine, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına rivayet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş padişah görmek nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, yaşamını renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü padişah görmek çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, istediği gibi hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada osmanlı padişahını görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin gelecekte yüzünün güleceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erhan boz

Rüyamda saray kapısı önünde padişahla karşılıklı sohbet ediyorduk,bana benden başka bir padişah görüp görmediğimi sordu,ve yine kendisi gordiyseniz bile su padişahı görmüş olabilirsin diye konuşma geçmişti, ayrıca sarayın hemen bitişiğinde bir camı inşaatı vardı,caminin önünde konuşmamızı devam ettik.

Erhan boz

Teşekkürler