Rüyada Papağan Görmek Yakalamak

Rüyada papağan görmek yakalamak aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına rivayet eder.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin girişimlerde bulunacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, hayata yeniden sarılacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada papağan görmek yakalamak çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına delalettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin ruhani önderlik yapacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına fakat bu durum sonrasında çevresindekilere özel ilgi göstererek sevileceğine, iş hayatında terfi alınacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada papağan görmek yakalamak eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, engellerin aşılacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için sayısız olanaklarla karşılaşacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların fayda getireceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, bol paralı bir döneme girileceğine, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments