Rüyada Papağan Öldüğünü Görmek

Rüyada papağan öldüğünü görmek eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, rütbe edineceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, isteklerinin yerine geleceğine, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, sevdiğine kavuşacağına alamet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada papağan öldüğünü görmek kazancının günbegün artacağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, tüm planların zamanında neticeleneceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada sultan papağanın öldüğünü görmek sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, prestij sahibi olunacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine delalet eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, ettiği çabanın emeğini alacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, duygularının karşılıklı olacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments