Rüyada Parfüm Seçmek

Rüyada parfüm seçmek çalışmalarının beğenileceğine, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, üzerindeki yükten kurtulacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine yorulur.

Rüyada parfüm seçmek yaşamına heyecan ve renk geleceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüya sahibinin ailesini yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, kurtuluşa ereceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, mutluluğunun katlanacağına, zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada parfüm seçmek bazı konser etkinliklerine katılacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments