Rüyada Parkur Yapmak

Rüyada parkur yapmak sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, aldığı bir haberden ötürü neredeyse yıkılan bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, başarılarının her geçen gün artacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada parkur yapmak gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parkur yapmak eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Durmuş Tüfekci

Rüyam’da 3 arkadaşım ile parkur yapıyoduk ama uyanınca sanki parkuru bgerçek hayatta yaşamışım gibi bacaklarım ağrıyordu