Rüyada Parmak Arasını Kesmek

Rüyada parmak arasını kesmek uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, lüksüne lüks katacağına, aşkının kalıcı olacağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, kız çocuğunun olacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmak arasını kesmek çok başarılı adımlar atacağına, ferahlığa ereceğine, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, bazı işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, rakiplerini alt edeceğine, düşmanını alt edeceğine, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, kötü işlere girmeyeceğine işaret eder.

Rüyada parmak arasını kesmek hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sahibi olacağına, hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments