Rüyada Parmak Çürümesi

Rüyada parmak çürümesi oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına işaret eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, hayatını kazanırken keyif alacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara girmeyeceğine alamettir.

Rüyada ayak parmağının çürümesi içinin ve kafasının rahat edeceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, deşarj olacağına, neşesinin yerine geleceğine, makamının artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, dünya malına kavuşulacağına, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına, işlerindeki karın artacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına işarettir.

Rüyada baş parmak çürümesi iyi noktalara ulaşacağına, rütbe alacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, yenileceğine, şifa bulacağına, hastalıklarının biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada işaret parmağının çürümesi hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, zorluklarının biteceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, kendisine olan güveninin artacağına, sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre işlerinde bereketin ve verimin artacağına, istenen her şeye kavuşulacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, ticaret yaptığı sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, imkânsızı başaracağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments