Rüyada Parmak Uçlarını Siyah Görmek

Rüyada parmak uçlarını siyah görmek el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, dünyasının iyileşmesine, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ekmeğinin artacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sağlığının yerinde kalacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada parmak uçlarını siyah görmek kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, kendisine başarı ve hayır getirecek hadiselere, işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, idealist kimse olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, iyi bir kariyer edineceğine, rahat bir hayata başlayacağına, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada parmak uçlarını siyah görmek yeni kapılar açılacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, hak yolunu tutacağına, aile saadetinin artacağına, yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, insanların afiyet bulacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments