Rüyada Parmaktan Işık Çıkması

Rüyada parmaktan ışık çıkması arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, profesyonel olacağı işlere atılacağına, mutlu olunacağına rivayet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına delalettir.

Rüyada parmaktan ışık çıkması elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceğine, muradın yerine geleceğine, kurtuluşu bulacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına inanılır.

Rüyada parmaktan ışık çıkması kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine, suçlamalardan aklanılacağına, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments