Rüyada Ünlü Futbolcu Görmek Konuşmak

Rüyada ünlü futbolcu görmek konuşmak aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, kafasının rahat edeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ünlü futbolcu görmek konuşmak bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, zenginlik sahibi olunacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına, sevdiği kişi ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, bir kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, durgun giden işlerin açılacağına, elindeki yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ünlü futbolcu görmek konuşmak güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, zor zamanların geride kalacağına yorumlanır.

Rüya anlamına göre moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iyi noktalara ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emrah Aydın

Slm rüyada yabancı futbolcu gördüm önce genç halini sonrada yaşlı halini gördüm

Ganbar Guluyev

Merhaba. Öğrenciyim , yarın yeni bir işe başlayacağım. Rüyamda ünlü bir futbolcu gördüm , onunla tanıştım , sohbet ettim , sarıldım ve fotoğraf çektirdim.

Elif

Rüyamda Cristino Ronaldo yu gördüm. Bir masada oturuyoruz o da karşımda oturuyor, bana diyorki sen kafe aç ben sponsor olurum sana diyor, sonra beni öpüyor. Evine gidiyor bende gidiyorum evine, karısı çocukları var. Kapıya bakıyorum, evin kapısında çok kilit var, çok güvenlikli. Ronaldo nun Karısı konuşuyor benimle, bakıyorum Ronalda karısına emirvaki davranıyor, bende izliyorum onları. Bu rüyamın anlamı nedir?