Rüyada Parti Amblemi Görmek

Rüyada parti amblemi görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına yorulur.

Rüyada parti amblemi görmek uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin lüks bir hayat geçireceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyasi parti amblemi görmek gam ve keder çekmeyeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, hanesinde ve işlerinde bolluk olacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, bir yatırımdan kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments