Rüyada Pasta İstemek

Rüyada pasta istemek mal, mülk sahibi olacağına, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine, karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına yorulur.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin yeni bir sosyal çevreye gireceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün pasta istemesi hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin yükünün azalacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, özel hayatının yolunda gideceğine, muradına ereceğine, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yaş pasta istemek yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, rahata ereceğine, çok büyük hayır duaları alacağına ve Allah katında yüksek mevkilere ulaşacağına, hastalıkların şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, yaşamının yoluna gireceğine, sevinçli haberler alınacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments