Rüyada Patik Yapmak

Rüyada patik yapmak maddi olarak çok rahat olunacağına, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre yaşamına renk geleceğine, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, borçlarını ödeyeceğine, ana baba sözü dinlemeye, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına rivayet eder.

Rüyada patik yapmak kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, evine bereket geleceğine yorulur.

Rüya yorumuna göre kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, huzurlu olunacağına, Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayısı patiği yapmak üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, yeni bir adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, rızık bolluğu içinde olacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, masa başı bir işe gireceğine, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments