Rüyada Patlıcan Yemek Görmek

Rüyada patlıcan yemek görmek başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin çok büyük kazançlar elde edeceğine, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına, çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, kazancında artış olacağına yorulur.

Rüyada etli patlıcan yemeği görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, sağlıklı ve zinde olacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına delalettir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin tabiri caizse can bulacağına, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, ileride en yetkili makamlara geleceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kıymalı patlıcan yemeği görmek sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, bol şanslı bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada közlenmiş patlıcan yemeği görmek haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, çok saygın bir iş markası olacağına, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada pişmiş patlıcan yemeği görmek ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, çok mutlu olunacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine delalet etmektedir.

Bu rüya çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, elinin bolluk göreceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Bir tencerenin kapağını açtım tencere ağzına kadar patlıcan yemeği ile doluydu. Kıymalı yada etli değildi. Tencerede büyük sayılır.

Semih

Teşekkür ederim inşallah