Rüyada Pembe Çorap Görmek

Rüyada pembe çorap görmek geçim derdinin baş göstermeyeceğine, yatırım yapma konusunda bir uzmana başvurulacağına ve bundan fayda sağlanacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibinin yakın bir zamanda yeni bir kişinin hayatına gireceğine, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, tutuklu olan kimselerin beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayağında pembe çorap görmek çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, önemli bir makama terfi alacağına inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz pembe çorap görmek sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre sıkıntılarını atlatacağına, küslükleri bitireceğine, yeni insanlarla tanışacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine rivayet eder.

Rüyada yeni pembe çorap görmek deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, güzel bir hayatı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, dargınların yeniden bir araya geleceğine, her şeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bir kişi tarafından planlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, şansın iyiye döneceğine, prestij kazanılacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazlı

Merhaba rüyamda kız kardeşim bana geliyordu bir sürü pembe çorap yeni alıyordu abla ben bunları aldım diyordu götüryordu üstünde açıktı açık giyinmişti anlamı nedir

Nazlı

Çok teşekkür ederim 🌺

Baran

Merhaba hocam ben abdest aldıktan sonra yanlışlıkla arkadaşımın pembe çorabını giydiğimi gördüm sonra çıkartıp kendi çorabımı giydiğimi gördüm

Baran

Allah razı olsun hocam

Özlem A.

Rüyamda ayağımdaki pembe çorabın üzerine kırık cam parçacıkları yapışmıştı ve bende bunları temizliyordum

Mehmet E.

Rüyamda askerliğimi yapmış olmama rağmen tekrar askere gitmek için valiz hazırlıyordum. Ağlayarak valiz hazırlarken valize yastık ve bolca çorap koyduğumu gördüm. Annemde pembe çoraplar koymuş ve ben bunları görüp parçalayıp ona kızıyordum. Daha sonra babam valizimi yapmak için odaya geldiğinde onu da valizi ben hazırlayacağım diyerek kovdum.