Rüyada Peygamber Efendimizin İsminin Geçmesi

Rüyada peygamber efendimizin isminin geçmesi yaşadığı darlığın son bulacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, para kazanmaya başlayacağına, geniş rızık elde edeceğine, yüzünün güleceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine delalet eder.

Rüyada peygamber efendimizin isminin geçmesi her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, başarıların çoğalacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, ilgi duyduğu kişiden fiziksel olarak etkileneceğine delalet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin huzurun ve sükûnetin geleceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin isminin geçmesi yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, gönlünce harcama yapmasına, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
.

Rüyamda öğrenme gerçekleştirdim .Rüyamda nasıl güzel rüyalar göreceğimi öğrendim. rüyamda neleri görürsem rüyamın güzel olacağını öğrendim. Öğrendiğime göre peygamber efendimizi görmek ve altın suyu gibi parlak ve güzel durgun geniş bir alanda sıvıyı belli bir yükseklikte görmenin rüyayı güzel yaptığını öğrendim. Hatırladığım kadarıyla iki elin parmaklarını geçmeyecek sayıda bilgi aldım ama sadece ikisini hatırlıyorum. Ben uzun zamandır çok güzel rüyalar görmek istiyordum.Bilgileri öğrendikten sonra sanki kendimi bilgilenmiş hissettim ve demek ki böyle güzel rüya görülüyormuş benim o yüzden rüyalarım çok güzel değilmiş diye düşündüm ve sanki rüyayı görürken huzurluydum. Benim hatırladığım kadarıyla rüyam böyleydi.

Zty

Selamın aleyküm. 27 yaşındayım. Bekarım ve erkeğim.
Rüyamda 1 adam ve 1 kadını ata binmiş şekilde bir kumsalda ( ama arkası çöl gibi idi) giderlerken gördüm. Atların rengi sanırım beyaz ve kahverengiyidi. Ve son peygamber diye bir konuşma geçiyordu. Ardından adam elindeki siyah bıçağa benzer silahını kılıfına koydu ve ‘ kataiya ne tarafta? ‘ diye sordu. Yorumlarsanız sevinirim☺️

Tarkan

Teşekkür ettim saolun