Rüyada Pınar Başında Oturmak

Rüyada pınar başında oturmak işinde ön plana çıkacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, insanlar tarafından sevileceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, başarıdan başarıya koşacağına tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pınar başında oturmak sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, başarılı bir kişi olacağına, kafasının boşalacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, galibiyetlerinin artacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, yere daha sağlam basmayı başaracağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pınar başında oturmak yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, gelecek için kişinin hayatını yeni başlayacağı bir işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin işlerin devam edeceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nry

Rüyamda sevdiğim insanla çeşme basında oturuyorduk, hatta suya dokunuyorduk. Yanağından öpüyordum onu, elimi tutuyordu sımsıkı, bana hediye olarak bileklik almıştı.