Rüyada Plastik Yutmak

Rüyada plastik yutmak günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, yaptığı çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, kazancının her geçen gün artacağına, hayırlı kişiler ile tanışacağına, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada plastik yutmak maddi zararını karşılayacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin dürüst bir şekilde yaşayacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, eşi ile aralarında olan samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına inanılır.

Rüyada plastik yutmak huzura ve sıhhate kavuşacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, huzurlu hissedileceğine, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına, uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, keyfinin yerine geleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments