Rüyada Platonik Aşkıyla Evlenmek

Rüyada platonik aşkıyla evlenmek namının yürüyeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye başlayacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, düşmanlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine alamettir.

Rüyada platonik aşkıyla evlenmek bir işe soyunacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine alamettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin kendini destekleyen kişilere değer vereceğine, büyük atılımların yapılacağına, çok rahat bir nefes alacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada platonik aşkıyla evlenmek kişinin isteklerine nail olacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, aşkının kalıcı olacağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına alamet eder.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin duygularını açığa vuracağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pınar

Merhabalar rüyamda şuan platonik oldugum bir adamla evliydik kendi aramızda eğlencesine dans ediyorduk 🙏🏻