Rüyada Portakal Dolu Ağaç Görmek

Rüyada portakal dolu ağaç görmek pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden en kısa süre içinde arınacağına, bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına, yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine, mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, gelirinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada portakal dolu ağaç görmek kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, yeni insanlarla tanışacağına, çok daha kolay bir hayatının olacağına, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, düşmanlarına karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına rivayet eder.

Rüyada portakal dolu ağaç görmek kendisini daha rahat hissedeceğine, parasal olarak çok iyi olunacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, hasretlerin biteceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, lükslerinden feragat etmeyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, güçlendikçe güçleneceğine, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments