Rüyada Poşet Dolusu Çikolata Görmek

Rüyada poşet dolusu çikolata görmek yeni bir iş bulup orada çalışacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin ticaret dünyasında adının yayılacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına alamettir.

Rüyada poşet dolusu çikolata görmek sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, kazancını bir kaç kat arttıracağına, adımların çok iyi bir yol açacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumunu düzelteceğine, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına inanılır.

Rüyada poşet dolusu çikolata görmek mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, verimli işlere gireceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, önemli bir kişi haline geleceğine, hayırlı bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments