Rüyada Prense Sarılmak

Rüyada prense sarılmak saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, gerçekleşmeyecek bir durumu artık zorlamaktan vazgeçeceğine, yakın bir vakit sonra içinde bulunduğu talihsiz durumun sona ereceğine, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına alamettir.

Rüyada prense sarılmak zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya yorulmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine tabir olunur.

Rüyada prense sarılmak ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, zengin olunacağına, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, moralinin yerine geleceğine, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, bol kazanç elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazlıcan

Rüyamda bizim eve pek çok yabancı insan geldi ve iftardan sonra oyun oynadık ben yoruldum ve biri yerde uzanıyordu ben de gidip yanına uzandım ve sarıldım o bir prens imiş ve o an çok huzurluydum sonra ülkesine gittikten sonra biz telefonla görüşmeye devam ettik ve bir gün elinde çiçekle bizim eve geldi