Rüyada Rehin Düşmek

Rüyada rehin düşmek herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, düşünmeden yapılan maddi bir yatırım sonucunda herhangi zarara uğramayacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin zenginliğe kavuşacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, zorlukların bir anda biteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada rehin düşmek hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, gayrimenkul işine girileceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına yorulur.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin işinin ehli bir kişi ile birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, anne baba duası alacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, manevi bir rahatlama yaşanacağına delalet eder.

Rüyada rehin düşmek dilediği gibi harcama yapacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, bir işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, her konuda gelişeceğine, bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, olumsuz bir durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments