Rüyada Resmin Yanması

Rüyada resmin yanması parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin harcamalarına ve gelir gider dengesine dikkat edildiği zaman rahat bir nefes alacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, keyfinin yerine geleceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine rivayet eder.

Rüyada resmin yanması iç dünyanızın sakinleşeceğine, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, çok güzel günler yaşayacağına delalettir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, ismini herkese duyuracağına delalettir.

Rüyada resmin yanması geçim sıkıntısının azalacağına, bazı güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, can sıkıntısının geçeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, maddi anlamda güçleneceğine, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments