Rüyada Saç Kıl Yutmak

Rüyada saç kıl yutmak sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına delalettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, bekar erkekler için güzel bir bayanla evlilik yapacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, şansının yaver gideceğine, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, evlatlarına şefkatli bir tutum içinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saç kıl yutmak pek çok kişiye yanında iş vereceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, rakiplerine karşı başarı kazanacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, kar elde edileceğine delalet eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, işlerin yoluna gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun saç kılı yutmak göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına işaret etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, yarınlarına umutla bakacağına, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments